Aliağa Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Aliağa Kardeşler nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1978 senesinden günümüze faaliyet icra ettiğimiz zaman dilimi içinde oldukça fazla sayıda şahıs, işletme ve de kamu teşekkülüne taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde öncü konumundaki nakliyat firmaları içerisinde sayılmaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere kaliteli ve ayrıca güvenceli iş yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde etkili bir referans ağı sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 4 adet orta hacimli ve 7 tane 10 lastikli taşıma aracı, şehiriçi asansörlü nakliyat işlemlerinde kullandığı 3 ayrı hidrolik asansör aracı, ev eşyası depolama işlemleri doğrultusunda 750 metrekare kapalı kısmı mevcut olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakil işlemleri yapılacak her türlü yük ve eşyaya uygun olacak şekilde seçilmiş ambalaj gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kuruluşumuzun, hizmet sunduğu birey ve kurumların eşya nakli gereksinimlerine ayrıntılı netice sunabilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel alanlarında eğitim sahibi ve deneyimli eleman ekibi mevcuttur.

"Üstün Kalite, Sorunsuz Hizmet" savsözüyle, müşterilerine bir söz veren firmamız, onların gereksinimlerinin hesaplı, kaliteli, güvenilir bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını reel tutumu olacak biçimde içselleştirmiştir.

 

Yorumlar

  • Berkan GÜLEN

    Aliağa içinde asansörlü nakliyat sistemi bulunan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Feridun bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi eşyam zarar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Aliağa'lılara da tavsiye ederim.

  • Hande KARAGÖZ

    Aliağa içerisinde Kardeşler Taşımacılık Firması ile taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

  • Levent KANDEMİR

    Dairemi Aliağa'dan Amasya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat hakkında başarılı bir nakliyat şirketi. Modern bir yapıları var. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda muntazam hizmet sundular. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.