şehirler arası nakliyat

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, şehiriçi taşımacılık işlemlerine göre uzun mesafeli eşya taşıma biçimidir. Taşımacılık bakımından ayrımı yoktur. Şehirlerarası nakliyatta kilometre oldukça fazladır. Bu nedenle, bu amaç için kullanılacak nakliyat vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenli olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği şehirler arası nakliye araçları, dirençli ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliye Ne demektir? Nasıl Yapılmaktadır?

Zamanımız taşımacılık tekniklerinin olumlu kapsamda şekillenmesiyle, kapalı kasalı kamyonların konforu ve dayanıklılığı çoğalmıştır. İller arası Nakliye işlemlerinde, malzeme çeşitlerine göre farklılaşan taşıtları istihdam eden firmamız, seri ve güvenli nakil etkinlikleri sunmaktadır. Memleketimizin her yerine iller arası taşımacılık hizmetleri sunan organizasyonumuz, hizmet verdiğimiz kurum ve bireylerin taleplerine en kaliteli şekilde yanıt verebilmek gayesiyle, lüzumlu olacak ihtiyaç duyulabilecek şartları yerine getirmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat kademelerinde, deneyimli personel görev yapar. Ayrıca işletmemizin tatbik ettiği ayrıcalıklı bir işleyiş neticesinde en güvenli nakliye hizmetleri yerine getirilmektedir.

İllerarası Taşıma Kapsamı?

Eksper hizmetiyle nakliyat işlemleri start alır ve gereken taşıma aracı, ekspertiz tarafından saptanır. Anlaşma sonrası evinizde bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigortalanır. Kırılgan eşyaların özel bir biçimde paketlenmesi ile diğer eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması işlemlerinden hemen sonra, asansör kullanılarak çelik kasa araca, tüm eşya ve malzemeler istiflenir. Öncelikle büyük ve sağlam mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan eşya ve malzemeler indirilir.

Kapalı kasalı transfer vasıtalarımızın eşya nakli işlemleri konusunda özgün bir şekilde imal edilmesiyle, iller arası taşımada taşınan eşyaların emniyeti tam anlamda sağlanmaktadır.

Kurumumuz adına Müşteri memnuniyeti esas amacımızdır.

İllerarası nakliye işlemlerinde, eşyaların paketlenmesi ile korunaklama süreçleri özeldir. Uzun güzergahların sorunları ile eşya ve yüklerin taşınacağı çevrenin fiziki özelllikleri düşünülür ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Paketleme süreci sonrası istifleme işlemi yapılır. Titiz bir şekilde yapılan ambalajlama ve yükleme sayesinde eşyalar hasar almamaktadır. İller arası taşımacılık adına gereken bütün belgelerimiz vardır. Şoförlerimiz eğitimli, mesleki belgelere sahip kişilerdir. Kurumumuzun ve personelimizin sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda özenli işlem yapmaktadır.

Şehirler arası nakliyat maliyetleri, taşınılacak şehrin mesafesi, kapalı kasalı taşıma aracının niteliği, talep edilen ek seçenekler ve aracın büyüklüğü gibi hallere bağlıdır. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde en yerinde seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

 

Yorumlar

  • Berkan GÜLEN

    Aliağa içinde asansörlü nakliyat sistemi bulunan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Feridun bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi eşyam zarar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Aliağa'lılara da tavsiye ederim.

  • Hande KARAGÖZ

    Aliağa içerisinde Kardeşler Taşımacılık Firması ile taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

  • Levent KANDEMİR

    Dairemi Aliağa'dan Amasya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat hakkında başarılı bir nakliyat şirketi. Modern bir yapıları var. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda muntazam hizmet sundular. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.