Ofis Taşıma

Aliağa Ofis Taşıma

Firmamız Aliağa İşyeri Taşıma kurumları içerisinde sağlam organize özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri tatmini görüşüne sahip önemli kuruluşlardandır.

Büro nakliye diğer taşımacılık türlerinden farklı bir kalıpta çok daha titizlik ve de deneyim isteyen bir nakliye biçimidir.

İş yerinizin nakledilmesi hususunda bizi aradığınızda herşeyden önce nakliye hizmetlerimizde görevlendirdiğimiz bir elemanımız eşyalarınızın bulunduğu yere gelir ve ofisi inceler. Analiz işlemi bitiminde nakil planlaması çıkartılır.

Nakil esnasında naklin daha seri ve güvenli olabilmesi adına işyerinde mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler sınıf sınıf taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demonte işlemleri nispeten düzgün olabilmesi için şarjlı vidalama kullanılmaktadır. İşyerinizde mevcut olan malzemelerin tamamı avrupadan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilenir ve üzerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklık önlenir.

İşletmemiz işyeri taşımacılığı işlemlerini güvence kapsamına almaktadır.

Aliağa Ofis Taşıma faaliyet alanında yıllardır lider konumunu muhafaza eden kuruluşumuz Kardeşler Nakliyat, güven ve profesyonellik ile birey ve kurumlara hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Yorumlar

  • Berkan GÜLEN

    Aliağa içinde asansörlü nakliyat sistemi bulunan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Feridun bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi eşyam zarar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Aliağa'lılara da tavsiye ederim.

  • Hande KARAGÖZ

    Aliağa içerisinde Kardeşler Taşımacılık Firması ile taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

  • Levent KANDEMİR

    Dairemi Aliağa'dan Amasya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat hakkında başarılı bir nakliyat şirketi. Modern bir yapıları var. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda muntazam hizmet sundular. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.