evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Etkinlikleri

Evden eve taşımacılık faaliyetleri, ev eşyası transfer etaplarının, mobilyalar, elektronik cihazlar yahut farklı cihazların tahribat görmemesi adına tüm düzenlemelerin yapılması kapsamında, ciddi bir planla uygulanmasıdır. Evinizde olan tüm eşyaların toplanması, sarılarak zarar olasılığına karşın tedbir alınması, araç ile taşınarak yeni alanlarına konumlandırılması işlemlerini içerir.

Evden Eve Nakliyat Ne demektir? Ne şekilde Yapılır?

Evden Eve Nakliyat, evde bulunan eşyaların nakledilecekleri eve aktarılmasında, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini önleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli bir kadro tarafından demonte ve kurulum işlerinin de gerçekleştirildiği elit bir taşımacılık sistemidir.

Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Evden Eve Taşıma basitçe evde bulunan eşyaların taşınması şeklinde yapılabileceği gibi, taşınacağınız evde tüm malzemelerin yeni yerlerine yerleştirilerek hazır hale getirilmeleri biçiminde de olabilmektedir.

Evde bulunan eşyaların ziyan görmeye izin verilmemesi hedefiyle, halihazırda bulundukları konumda sökme işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve nakledilmesi ile yeniden monte edilmeleri ve tasarrufa müsait hale getirilmesi işlemleri evden eve nakliye süreçlerinin özünü oluşturmaktadır.

Transfer planının en önemli kesiti ve vazgeçilmezi mevkiine gelen evden eve taşıma, işinin gerçekten tam anlamıyla erbabı bir şirket tarafından yerine getirilmediği hallerde ağır ve telafisi olasılık dahilinde olmayan meselelere neden olabilmektedir.. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için verdiğiniz firmanın, mesleğinde ehil ve tecrübeli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma araçları ve sağlam kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir şirket olması gereklidir.

Evden eve taşımacılık faaliyetlerinde öncelikle lüzum atfedilmesi gereken husus ambalajlamadır. Taşınacak mobilyalar, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım özelliklerine göre seçilen farklı ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliye için müsait bir şekle getirilmeleri uç noktada ehemmiyetlidir.

Kaliteli ve ustalaşmış bir takviye ile problemsiz bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini bir çok insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de kıt bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma sürecinde hemen fiiliyata geçmeden önce, çok iyi bir tasarı oluşturulmalıdır.

İşletmemizin alanında uzmanlaşmış ve aynı şekilde deneyimli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm zorluğundan kolayca kurtulabilir ve en kısa zamanda taşınacağınız mekânınıza tüm eşya ve malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Organizasyonu Çevresinde Yerine getirilen Faaliyetler

- Eksper incelemesi: Nakliyat işlemlerinin tam manasıyla sorunsuz yapılabilmesi adına yerinde tetkik manasında olan ve ayrıca kurumumuzun ücretsiz ifa ettiği ekspertiz aşamasından faydalanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Nakliyat sigortası, eşyalarınızı nakliye faaliyetleri sırasında ihtimal dahilinde olan ve istenmeyen hallere ve kazalara karşı garanti altında tutar.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmesi, kamyon veya tıra düzgün konumlandırılması ve hasar görmeden sevk edilmesi amacıyla demonte hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Yatak odası gardrobu gibi bölümlerine ayrılarak nakledilen eşyalarınız, yeni yerleşim yerinizde sizin belirttiğiniz şekilde konumlandırılarak tekrar ekibimiz tarafından monte edilir.

- Ambalaj malzemeleri seçimi ve Paketleme: Evlerinizde bulunan tüm malzemeler ve diğer tüm eşyalar için eşya çeşitlerine göre tespit edilen ambalaj materyali kullanılarak sarım işlemleri yapılmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Sökümleri ve ambalajlamasi yapılmış olan mobilya ve eşyalarınızın transfer esnasında ziyan görmelerine karşın muhafazaları, araca istiflenerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenilen yerleşim yerine taşınan ve montaljarı yapılan eşya ve malzemeleriniz sizlerin tesbip ettiğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Eşya barındırma hizmetleri veren işletmemize ulaşmak suretiyle lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve güvenilir ev eşyası depolama işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşya emniyetliliği hususuna ciddi oranda özen gösterilmektedir. Organize bir işletme anlayışının verdiği ehil bakış açısı sayesinde, taşınan malzemelerin çalınması ya da hasar görmesi gibi durumların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında firmamızın uyguladığı maliyet düzenlemesi ile, her şahıs kolaylıkla söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşyalarınızın sorunsuz bir biçimde ve güvenilir koşullar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, şirketimize her zaman itimat edebilirsiniz.