Eşya Depolama

Aliağa Eşya Depolama

Depolama, şirketimizin icra ettiği profesyonel hizmetlerden biridir. Eşya muhafazası, her hangi bir eşyanın (mesela arabalar ve motorlu araçlar, işyeri eşya ve malzemeleri, konut eşyalarınız, korumanız gerekli olan fazlalık eşyalar, sandıklar ve bunlara benzer malzemeler) korumalı depo binalarında ve kendine özgü bölmelerde barındırılması işlemine denilmektedir.

Şirketimiz, Aliağa'da evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma işlemleriyle beraber, müşterilerinin istemleri etrafında elverişli maaliyetlerle belirli süreçte depolama faaliyetleri de sağlamaktadır. Yıllık ya da daha uzun süreli depolama sözleşmelerinde tek sefere mahsus olmak üzere nakliyat bedelsizdir.

Günün her saatinde güvenlik elemanları vasıtasıyla korunan depolama merkezlerimiz, olabilecek tüm afetlere karşı da teminat kapsamındadır.

Kurumumuzca uygulanan eşya depolama ücretleri, fazlasıyla makul ölçülerdedir. Önceden tespit edilen dışında ayrıca ücret eklenmemektedir. Tüm fiyatlandırma, anlaşma sırasında müşterilere bildirilmektedir. Müşteri hoşnut olmalarının esas alındığı depolama alanında, lüzumlu olan tüm unsurlar kuruluşumuzca planlanmıştır.

 

Yorumlar

  • Berkan GÜLEN

    Aliağa içinde asansörlü nakliyat sistemi bulunan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Feridun bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi eşyam zarar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Aliağa'lılara da tavsiye ederim.

  • Hande KARAGÖZ

    Aliağa içerisinde Kardeşler Taşımacılık Firması ile taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

  • Levent KANDEMİR

    Dairemi Aliağa'dan Amasya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat hakkında başarılı bir nakliyat şirketi. Modern bir yapıları var. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda muntazam hizmet sundular. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.