asansörlü nakliyat

Aliağa Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi her insan adına yorucu ve karmaşık bir faaliyet durumunda bulunsa da nakliyat sektörü ve uygulamadaki ilerlemeler neticesinde son dönemlerde kayda değer halde basitleşmiş ve emniyetli bir duruma ulaşmıştır.

Asansörlü ev nakliyat veya büro taşımacılığı, bu taşımacılık biçimlerinden birisidir ve taşınma işlevini fazlasıyla kolaylaştırmıştır. Taşınması sıkıntılı ve büyük tüm eşya ve malzemelerin, asansör aracılığı ile sevk edilmesi, daha kısa sürede ve daha güvenceli biçimde icra edilebilmektedir. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat firması desteği ile yeni bir konuma yerleşmek önceki devirlerdeki kadar güç olmayacak ve adeta keyif verecektir.

Taşıma işlemleri başlangıcında transfer planı gerçekleştirilir. Taşınacak tüm eşyaların tespiti sonucunda asansörün zorunlu olabileceği malzeme ve materyallerin bulunması, eşya nakli programına asansörlü nakliyat hizmeti de ilave edilir. Asansör aracı kullanımıyla insan kuvvetinin yetmeyeceği ağırlıkta ve hacimde olabilecek ev eşyaları, kolaylıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat işlemleri, daha kısa zamanda bitirilebilir. İnsanın oldukça uzun sürede taşıyabildiği malzemeler, asansörlü taşıma hizmetleri yardımı ile dakikalar içerisinde yeni mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma alanında sahip bulunduğu kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren şirketimiz, eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınabilmelerini sağlar.

 

Yorumlar

  • Berkan GÜLEN

    Aliağa içinde asansörlü nakliyat sistemi bulunan eşya taşıma şirketlerini araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakledilmesi hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmadan Feridun bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi gayet kolay bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi eşyam zarar görmedi. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Aliağa'lılara da tavsiye ederim.

  • Hande KARAGÖZ

    Aliağa içerisinde Kardeşler Taşımacılık Firması ile taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir şekilde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

  • Levent KANDEMİR

    Dairemi Aliağa'dan Amasya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat iller arası nakliyat hakkında başarılı bir nakliyat şirketi. Modern bir yapıları var. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda muntazam hizmet sundular. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.